סידור בתים מחיר - מושג ראשוני

אז כמה עולה סידור בית? כל הפרטים לפניכם. 

סידור בתים מקצועי במחיר משתלם והוגן.

home.png

ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך.

heart.png

מתן טיפים מועילים לשמירה על בית מסודר לאורך שנים.

time.png

סיוע בארגון מקומות אחסון כחלק מהחבילה. 

gift.png
04.jpg
  • סטודיו ומשרד לעיצוב

03.jpg
  • ארונות מטבח

01.jpg
  • חדר משחקים

02.jpg
  • ארון בגדים

לקוחות מספרים על מעבר דירה עם מסודרלה:

אז כיצד נקבע סידור בתים מחיר? 

"כמה עולה סידור בית?" - כך נפתחות לא מעט שיחות טלפון שמגיעות אליי מדי יום. אז כן, ברור שחשוב לקבל מושג על הסכום שאתם מתעתדים לשלם עבור סידור הבית, אבל לא אשלה אתכם: מחירון מדויק וקבוע של השירות - אי אפשר לתת. אני אסביר. 

מחיר של סידור בית מקצועי נקבע על ידי הרבה מאוד פרמטרים:

גודל הבית - בבית גדול צריך בדרך כלל להשקיע הרבה מאוד זמן כדי להגיע לתוצאה הרצויה מבחינת סידור. לכן, אי אפשר להגיד שמחיר סידור בית הוא X כאשר פעם מדובר בבית של חדר וחצי ופעם שנייה בבית של 6 חדרים ומרפסת.

כמות החפצים - בכל בית יש כמות שונה של חפצים, ואם לדייק - כמות שונה של חפצים שצריך לסדר. בבית אחד צריך יהיה לסדר רק את חדר הארונות ואת חדרי הילדים, ואילו בבית אחר צריך יהיה להוסיף גם את חדר השינה, חדרי הרחצה והמחסן. כמובן שלא ניתן לתמחר את שתי הפעולות באותו מחיר ממש.

מיקום - נושא הנסיעות משחק גם הוא תפקיד בתמחור. כמובן שאם אתם מתגוררים במרחק של חמש דקות נסיעה ממני המחיר יהיה זול יותר מאשר אם אתם מתגוררים במרחק של שעה נסיעה ויותר.

מספר המסדרות - לעתים אני מגיעה עם מסדרת נוספת, בעיקר כשמדובר בבתים גדולים שיש בהם הרבה חפצים והרבה ניירת. במקרה כזה התשלום מתחלק בין שתינו ולכן יקר יותר מהמחיר של סידור בית שנעשה רק על ידי.

חשוב לקחת בחשבון גם, כי מחיר סידור בית לפני מעבר או אחרי מעבר, כמו גם מחיר אריזה לפני מעבר לדיור מוגן או רילוקיישן, יצריכו הרבה יותר עבודה ויתומחרו במחיר גבוה יותר מסידור בית סטנדרטי.  

לאור כל זאת, סידור בתים מחיר, כמו גם סידור ארונות מחיר, סידור משרדים מחיר וכן אריזה ופריקה מחיר - ייקבעו רק אחרי שאגיע לביתכם, אבדוק בדיוק מה צריך לסדר וכמה ואבצע הערכה של הזמן שצריך יהיה להשקיע בסידור מקצועי של הבית, כזה שיישאר אתכם גם הרבה אחרי שאלך. 

13.jpg

לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות

12.jpg

ווזכרו: הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לשכור את שירותיה של מומחית בעל ניסיון רב-שנים בתחום של סידור בתים. מחיר יכול להיות קצת יותר זול או קצת יותר יקר, אולם אין תחליף לשירות מקצועי.


ואני? אני לא באה לעשות לכם רק סדר, אני באה להתוות לכם דרך חיים.

שלכם, קרולין.

own text and edit me. It's easy.

יצירת קשר

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו הודעה​

קרולין/מאיה

טלפון: 054-967-2686

דוא"ל: karolinnn3@gmail.com