סידור משרדים מקצועי מתחיל במסודרלה. 

סידור המשרד בשיטה ייחודית שתאפשר לכם ליהנות ממשרד מסודר לאורך זמן. 

סידור עסקים שכולל הכל: סידור שולחנות, ארונות, מחסנים, קלסרים וניירת 

home.png

מיון יסודי של כל החפצים והשארת רק מה שצריך

heart.png

תשתית מדויקת של סדר לחסכון בזמן חיפושים ובאנרגיה

time.png

פתרונות אחסון מתנה

gift.png
סידור משרדים
 • סידור משרדים

03.jpg
 • ארונות מטבח

01.jpg
 • חדר משחקים

02.jpg
 • ארון בגדים

מבזבזים יותר מדיי זמן על חיפוש חפצים במשרד במקום להשקיע את הזמן במהות העבודה? אתם צריכים שירותי סידור משרדים של מסודרלה.

לקוחות מספרים על מעבר דירה עם מסודרלה:

איך עובד תהליך סידור משרדים עם מסודרלה?

סידור משרדים אמור להיות חלק מהשגרה השוטפת של ניהול העסק, אבל הרבה פעמים הוא נדחק הצידה בגלל העניינים השוטפים של העסק, הצורך להביא עוד לקוחות ולתת להם שירות טוב וענייני הביורוקרטיה הבלתי נגמרים. 


אז מה עושים עם כל הניירת מלפני 8 שנים שמאיימת להתערבב עם המסמכים שהונחו על שולחנכם רק הבוקר? איך מצליחים למצוא את האטבים הבינוניים בין כל הציוד המשרדי שרכשתם בשנים האחרונות וזרקתם באיזו פינה בחדר שהפכתם למחסן מתוך כוונה לעשות שם סדר מתישהו? מה עושים עם המטבח שעולה על גדותיו מרוב כלים אבל אי אפשר למצוא כוס אחת לקפה? מה עושים עם זה שכל הזמן קונים ותמיד יש הרגשה שמשהו חסר? 


הגיע הזמן לבצע היערכות מחדש. ריסטארט למערכת שיאפשר לכם להמשיך לעבוד בצורה מסודרת. הגיע הזמן להזמין את מסודרלה - סידור משרדים מקצועי.

12.jpg
13.jpg

לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות

קודם כל נעים מאוד, קרולין. אני כאן כדי לעשות לכם סידור משרד מקצועי ומדויק, כזה שמותאם באופן אופטימלי לצרכים ולהעדפות שלכם.

מסודרלה - סידור משרדים מ-א' ועד ת'

 

תהליך סידור משרד מתחיל בסינון ניירת וחפצים. אנחנו עוברים ביחד על כל מה שנמצא במשרד ובוחרים מתוך כל החפצים רק את מה שאתם באמת צריכים. כמובן שאני לא זורקת שום דבר ללא אישורכם, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל המסמכים והחפצים שיש או שעתיד להיות בהם שימוש - יישארו במקום שתמיד תוכלו למצוא אותם במשרד שלכם. מה שאני עושה בעצם, הוא יצירת תשתית לכל הנושא של החפצים שיש לכם במשרד. חפצים ששייכים לאותו נושא מושמים באותו מקום, וכך אתם יודעים בדיוק לאן לגשת כדי למצוא אותם, והכל כמובן מותאם לאופי הפעילות בעסק שלכם. כדי שתדעו באמת איפה כל דבר נמצא אני מתייגת ורושמת כל דבר, ואם תרצו תוכלו גם לקבל טבלת אקסל מפורטת ובה מידע מדויק לגבי מיקומו של כל חפץ. 

I'm a paragraph. Click here to add your

מה כולל השירות? 

 

 • סידור חדרי משרד / קליניקה - סידור כל החדרים במשרד שלכם, לרבות חדרי המנהלים, עמדות העובדים ואפילו חדרי הנוחיות. כל דבר מוצא את מקומו והכי חשוב - אתם מקבלים את כל הטיפים שיאפשרו לכם גם למצוא אותו וגם לשמור על הסדר גם הרבה אחרי שאצא מדלת המשרד. 
   

 • סידור מחסן / חדר אחסון - בכל עסק יש את החדר הזה המשמש לאחסון חפצים שאין בהם שימוש יומיומי. גם חדר כזה חשוב מאוד לסדר, על מנת שכשתצטרכו ממנו משהו תדעו בדיוק היכן הוא נמצא ולא תבזבזו על איתורו יום שלם. בדיוק בשביל זה מסודרלה כאן לשירותכם - על מנת לבצע עבורכם סידור משרדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.  
   

 • סידור ניירת - ניירת היא החלק הכי משמעותי בכל משרד באשר הוא: חשבוניות וקבלות שהוצאתם וקיבלתם ושצריכות להגיע לרואה החשבון, מכתבים חשובים מלקוחות ומרשויות המדינה השונות ועוד ועוד. כל אלה חייבים להיות מסודרים כמו שצריך על מנת שתוכלו למצוא באופן מיידי כל מסמך שתצטרכו. אנחנו במסודרלה מתמחים בתחום של סידור מסמכים ויודעים בדיוק איך להתמודד גם עם ערימות גדולות מאוד של ניירות...   

מעבר לסידור המשרד עצמו תקבלו ממני גם טיפים מאוד חשובים שיסייעו לכם לשמור על המשרד מסודר לאורך זמן. 


כי אני לא באה לעשות לכם רק סדר, אני באה להתוות לכם דרך חיים.

שלכם, קרולין.

own text and edit me. It's easy.

יצירת קשר

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו הודעה​

קרולין/מאיה

טלפון: 054-967-2686

דוא"ל: karolinnn3@gmail.com