סידור בתים ביום אחד - בדיוק כמו שחלמתם.

סידור הבית בשיטה ייחודית למסודרלה יעזור לכם לשמור על הסדר לאורך זמן

מסדרת כל מה שצריך ובחיוך - ארונות בגדים, מטבח, מחסנים, משרד ביתי ועוד

home.png

ליווי אישי ומחבק לאורך כל התהליך

heart.png

תשתית מדויקת של סדר לחסכון בזמן חיפושים ובאנרגיה

time.png

פתרונות איחסון מתנה

gift.png
04.jpg
 • סטודיו ומשרד לעיצוב

03.jpg
 • ארונות מטבח

01.jpg
 • חדר משחקים

02.jpg
 • ארון בגדים

לקוחות מספרים על מעבר דירה עם מסודרלה:

איך עובד תהליך סידור בתים עם מסודרלה?

סידור בית או סידור דירה נשמע כמו אוסף של מטלות יומיומיות שפשוט... עושים.

בשגרה. בשוטף. משהו שכל אחד מאיתנו צריך להספיק לנהל יחד עם ילדים, קריירה, זוגיות...


אבל מה קורה כשעושים סדר בסיסי, מחזירים חפצים למקום אבל הם כבר התערבבו אחד עם השני? שעברה עונה והבגדים לא הוחלפו?

שהלגו נמצא יחד עם הפאזל שנמצא יחד עם המכוניות?

שהניירת משנת 2016 עוד מונחת באותו המקום?

שהספרים מעורבבים יחד עם האלבומים? ועוד ועוד.


הגיע הזמן לבצע היערכות מחדש. ריסטארט למערכות. לחפצים ולנפש.

12.jpg
13.jpg

לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות

בדיוק בשביל זה אני כאן. ליצור לכם תשתית מחודשת של סדר.

לסדר חפצים לפי נושאים ולמצוא להם את המקום האופטימלי,
ויותר מכך – למצוא להם מקום מדויק לפי הצרכים שלכם.

אנחנו אנשים שונים, לכל אחד אורח חיים שונה.
אני נותנת לכך ביטוי בסידור פונקציונלי ואישי המותאם לאורך החיים שלכם ספציפית.

מסודרלה - סידור בתים שמסדר חיים. 


אתם לוקחים חלק בתהליך בצורה הפשוטה ביותר והיא הסינון!

אני אייעל לכם תהליך זה על ידי מציאת חפצים כפולים או בלויים ואתם תחליטו
אם זה הזמן להעביר אותם הלאה למי שזקוק, או אולי אפילו לזרוק.

זריקת חפצים אינה תהליך פשוט לכולם ולאורך כל תהליך אני וכל צוות מסודרלה מלווים אתכם ברגישות אין קץ, מקצועיות, זריזות ויעילות. 
הניסיון והוויית החיים שלי לימדו אותי לא לשפוט.
אני כאן ללוות אתכם בתהליך יד ביד, להעניק מניסיוני הרב ולגרום לכם לעבור תהליך פנימי של שחרור וסדר.


את החפצים שתבחרו להעביר הלאה אקח לתרומות ואעביר למי שצריך וידו אינו משגת.
את כל פתרונות האחסון שיחסרו לכם – אני אתן במתנה.

נסיים את התהליך המרגש עם שלל טיפים והדרכות איך לשמור על תשתית הסדר לאורך זמן.

דבר אחד שחשוב שתדעו: אנשים שהזמינו את שירותי סידור הבתים שלנו נמנעו הרבה פעמים מלעשות צעדים לא נכונים מבחינה כלכלית כמו למשל להחליף ארון מסוים או אפילו להחליף בית! הם היו בטוחים שאין להם מקום לכל החפצים ושהם חייבים לעשות צעד קיצוני כדי שכן יהיה להם, אבל עשו צעד אחד לפני והזמינו את מסודרלה. פתאום נהיה הרבה יותר מקום בבית וגם הרבה כסף נחסך, כך שאם אתם מתוסכלים מזה שאין לכם מקום - שווה לכם מאוד לפנות אלינו. יכול להיות נצליח לחסוך הרבה כסף גם עבורכם. 

I'm a paragraph. Click here to add your

מה כולל השירות? 

 

 • סידור חדרי ילדים - לא משנה אם אתם כבר גרים בבית ורק רוצים לסדר אותו "קצת" או שאתם נכנסים לבית חדש ואתם רוצים שמראש הוא יהיה מסודר - חדרי הילדים הם אלה שפשוט חייבים להיות מסודרים כדי שתוכלו לדעת היכן כל דבר נמצא ולהתנהל בנעימים. סידור חדרי ילדים של מסודרלה כולל מיון של החפצים הקיימים, מסירה ואחסון של אלה שכבר פחות צריכים וארגון מחדש בארונות, במגירות ועל המדפים של החפצים והמשחקים שרוצים להשאיר. אנחנו במסודרלה דואגים לסדר את החדר באופן המותאם לחלוטין לגילאים ולצרכים של הילדים ודואגים שהם יוכלו להתנהל לבד אל מול הבגדים, המשחקים ושאר החפצים. על פי מחקרים שנעשו בתחום, לילדים מאוד חשוב הסדר בחדר שלהם, ואם ניתן להם את הכלים - הם ישמרו על הסדר בקלות ואפילו בהמון הנאה. 
   

 • סידור חדרי שינה - גם חדר השינה שלכם צריך סדר מיוחד, כדי לשמור על סדר בזוגיות ובכלל. אני מגיעה לסדר את החדר על פי הטעם האישי שלכם אבל על פי השיטה המיוחדת שלי, וביחד הדברים משתלבים יחדיו לכדי חדר שינה עם זרימה ייחודית לכם ומיוחדת במינה.  
   

 • סידור חדרי משרד / קליניקה - אם אתם עצמאים שעובדים מהבית, חשוב מאוד לארגן את המשרד או את הקליניקה שלכם, כדי שכשתשבו לעבוד הראש יהיה עסוק בעבודה ולא במה שצריך לסדר. סידור משרד הוא אחת הפעולות שאני מאוד אוהבת לעשות, בעיקר כשאני זורקת ניירת מלפני שנים, שגם לרואה החשבון שלכם כבר לא תועיל בכלום :).
   

 • סידור מחסן / חדר אחסון - לכל בית יש מחסן או חדר שהומר למחסן, ובו שומרים את כל החפצים שאין בהם שימוש תדיר. גם את החדרים האלה מאוד חשוב לסדר, אחרת אנחנו שוכחים מהחפצים שאחסנו שם וקונים עוד ועוד, בלי לדעת שכבר יש. סידור מחסני דירות ובתים הוא חלק חשוב בשירות שאני מספקת, ואחרי שתקבלו את הטיפים שלי לשמירה על סדר לאורך זמן - הם יישארו מסודרים ותוכלו לדעת בדיוק איזה חפצים יש לכם והיכן הם נמצאים. סידור מחסן על ידי מסודרלה הופך אותו מחדר בלאגן לחדר שמשרת אתכם ואת הצרכים שלכם, ויכול לשמש גם לאחסון.
   

 • סידור ניירת - כל ניירת שיש לכם, ולא רק במשרד, צריכה שיהיה לה מקום אצלכם בבית, או שלא - אם היא ניירת שזמנה עבר. אני מגיעה לעשות לכם סדר ולמצוא לכל נייר את מקומו. אחרי הכל, פרויקט סידור ניירת הוא פרויקט שבדרך כלל אין באמת חשק לעשות. כשאתם פונים אלינו אנחנו "מסתערים" על הניירת ולאחר סינון ותיוק מוצאים לה את המקום האידיאלי - לפי רמות השימוש. מאותו הרגע, יהיה לכם הרבה יותר קל להתנהל אל מול הניירת החדשה שתוסיף להצטבר (כי זו דרכה של ניירת...).
   

 • סידור מטבח - צורת הבנייה של מטבחים בארץ לא מאוד נוחה, בלשון המעטה, ולכן חשוב מאוד לסדר אותם מחדש כך שכל דבר יימצא במקום המתאים לו מבחינת רמת השימוש והצרכים האישיים של הדיירים. אנחנו במסודרלה מסדרים את המטבח כך שתוכלו להסתדר בו הרבה יותר בקלות בהתחשב בכמות הכלים ובכמות הארונות והמגירות. 
   

 • סידור דירה לפני/אחרי לידה - בואו של ילד חדש לעולם משמעותו גם בואו של ילד חדש הביתה, ולא תמיד יש זמן להיערך לעניין מבחינת סידור הבית. אנחנו במסודרלה מספקים שירותי סידור בתים לפני הלידה או אפילו ממש אחריה, כשהיולדת עוד נמצאת בבית היולדות, ורוצה לחזור הביתה לבית שמותאם למצב המשפחתי החדש. 
   

 • תחזוקה שוטפת - אם תרצו, ניתן להזמין שירותי "תחזוקה שוטפת" של סידור הבית, כך שכל שלושה חודשים נגיע לעשות טאץ'-אפ ולדאוג שהדברים שהצליחו לחמוק מהידיים המסדרות שלכם יחזרו למקום, כמו גם להזכיר לכם את הטיפים לשמירה על הסדר לאורך זמן. 

 

כל השירותים של מסודרלה ניתנים בדיסקרטיות מוחלטת - אנחנו מבינים, שכשאנחנו עוסקים בתחום של סידור בתים אנחנו לפעמים נחשפים לחומרים רגישים וחשובים, ובכלל לפעמים מעוניינים שכל תהליך הסידור יישאר בין ארבעה קירות. אנחנו מתחייבים לשמור על דיסקרטיות ולא מעבירים שום מידע על אף לקוח שלנו, וזאת הסיבה שגם מפורסמים בוחרים לעבוד דווקא איתנו.  

אבל, וזה אבל גדול. מה שמסדרים יכול גם להתבלגן מחדש אם לא פועלים בשיטה מסוימת שעוזרת לכם לשמור על הסדר. כשאתם בוחרים במסודרלה, אתם בוחרים לא רק מישהי שתגיע לעשות לכם סדר חד-פעמי שלמחרת היום כבר לא תזכרו שנעשה, אלא מישהי שמגיעה גם ללמד אתכם איך לשמור על הסדר הזה לאורך זמן .


כי אני לא באה לעשות לכם רק סדר, אני באה להתוות לכם דרך חיים.

שלכם, קרולין.

own text and edit me. It's easy.

 

יצירת קשר

לפרטים נוספים התקשרו

או השאירו הודעה​

קרולין/מאיה

טלפון: 054-967-2686

דוא"ל: karolinnn3@gmail.com